Niedawno, bo 7.03 o godzinie 20:00 zaistniał wywiad prezenterki telewizyjnej Oprah z księciem Harrym i księżną Meghan Markle. O dyskusji tej zrobiło się nieprawdopodobnie głośno i dalej jest to jeden z czołowych tematów pośród wszelkich mediów. To był 1 połączony wywiad księżnej Meghan i księcia Harry'ego po odstąpieniu pary z królewskiej rodziny oraz przeprowadzce do USA. Podczas telewizyjnego spotkania z Oprah Winfrey para wgłębiła nas w szczegóły swych decyzji i przedstawiła osobistą wersję wydarzeń z uczestnictwa na dworze królewskim. Na rozmowie ujawniły się oskarżenia obojętności, rasizmu i utrwalania kłamstw pod adresem Pałacu Buckingham.

Dodatkowo, według opublikowanego parę dni temu sondażu ośrodka YouGov Brytyjczycy w całym tym konflikcie w rodzinie królewskiej są bardziej po stronie królowej Elżbiety II oraz pozostałych członków rodziny aniżeli Harry'ego i Meghan. Lecz nie można zaprzeczyć, że poparcie jest bardzo zróżnicowane, zależnie od wieku i sympatii politycznych. Brytyjskie media zauważają, że jeśli Harry i Meghan zechcieliby kiedyś powrócić na łono rodziny, to właśnie tym wywiadem przekreślili definitywnie swoją możliwość. Ponadto z wyjątkiem wspomnianych wcześniej kwestii para poruszyła także sprawę samobójczych myśli Meghan a także tego, że książe nie dojrzał wcześniej tego, że jest on "uwięziony", jak sam dodał.

Prowadzący kanał w serwisie społecznościowym jakim jest YouTube, zajmujący się zbieraniem poszczególnych informacji Archie Manners i Josh Pieters, zmotywowali 4 znawców interpretujących w mediach kwestie rodziny królewskiej na skomentowanie wywiadu dwa dni przed jego emitowaniem. Eksperci, w tym przeszły sekretarz prasowy królowej brytyjskiej, zinterpretowali całą rozmowę, sugerując jednocześnie Oprah Winfrey subiektywizm natomiast Markle stosowanie bezkompromisowego oraz ostrego języka. Wywiad Winfrey z księciem Harrym a także księżną Meghan pokazany został w wieczornym TVN24. Co ciekawego rozmowę tą podglądało średnio ponad milion widzów. Ta telewizyjna stacja była wtedy drugim z kolejności liderem na rynku, wyprzedzając tym samym Polsat i TVN.

Równocześnie mówi się, iż wywiad ten udowodnił legendę dotyczącą Oprah Winfrey jako dziennikarki, która jest w stanie wykrzesać z rozmówcy wnikliwie wszystko. Biorąc pod uwagę emocjonujące rewelacje książęcej pary tabloidy piszą o "telewizyjnej rozmowie dekady", jednakże Oprah przyczyniała się do tego już niejednokrotnie. Bez dwóch zdań można stwierdzić, że fakt ten będzie w ciągu tych tygodni z pewnością często analizowany.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz