Narodowa drużyna Czech zwycięża narodową drużynę Polski w inauguracyjnym meczu eliminacyjnych zmagań do Mistrzostw Europy 2024!

Ubiegłe mistrzostwa świata w wykonaniu drużyny polskiej nie były zbyt udane. Rzecz jasna nasi reprezentanci zdołali awansować do fazy play-off, ale nie wszystkim podobał się styl, w jakim to zrobili. Kibice piłkarscy z Polski zgodnie sądzili, iż jest potrzebna zmiana na stanowisku szkoleniowca. I chociażby dlatego prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Cezary Kulesza podjął decyzję o przerwaniu kontraktu z Czesławem Michniewiczem. Fernando Santos został nowym szkoleniowcem zespołu polskiego, a jego pierwszym ważnym przeciwnikiem była reprezentacja Czech. Było to pierwsze starcie w eliminacyjnych zmaganiach do Euro 2024 i niesamowicie istotne było to, żeby zatriumfować.

Nastroje w kadrze Polski Przed pierwszym gwizdkiem arbitra były pozytywne, lecz weryfikacja nadeszła błyskawicznie. Już po 3 minutach starcia zespół Czech bowiem dała radę strzelić dwa gole. Zarówno dla sympatyków zebranych na stadionie w Pradze, jak i piłkarzy był to ogromny szok. Gracze narodowej reprezentacji Czech prezentowali się dużo lepiej od naszych zawodników od pierwszych minut spotkania i nie wiele wskazywało na to, że w drugiej odsłonie to się zmieni. W drugiej odsłonie tego meczu polska reprezentacja grała trochę lepiej, jednakże to czescy zawodnicy strzelili bramkę numer trzy. Kuchta był strzelcem gola numer trzy w 64. minucie meczu. Polscy zawodnicy starali się nadrobić straty, lecz zdołali zdobyć wyłącznie jedną bramkę na trzy minuty przed końcem meczu. Ten pojedynek w wykonaniu narodowej drużyny Polski był fatalny i należy to podkreślić. Selekcjoner z Portugalii Santos bez wątpienia nie tak debiut w reprezentacji Polski. Kadra Polska w drugim pojedynku zmagań eliminacyjnych zmierzy się z narodowym zespołem Albanii. Polska narodowa drużyna bez cienia wątpliwości musi zgarnąć 3 punkty w tym pojedynku.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz